إعـــــــلان

تقليص

للاشتراك في (قناة العلم والإيمان) عبر (الواتساب) إضغط هنا

وعبر (التلغرام) إضغط هنا
شاهد أكثر
شاهد أقل

حریف ادیان و بدعت گذاری مشکل همیشگی ادیان الهی در طول تاریخ

تقليص
X
 •  
 • تصفية - فلترة
 • الوقت
 • عرض
إلغاء تحديد الكل
مشاركات جديدة

 • حریف ادیان و بدعت گذاری مشکل همیشگی ادیان الهی در طول تاریخ

  دبیر کل مجمع جهانی تقریب با بیان اینکه تحریف ادیان و بدعت گذاری مشکل همیشگی ادیان الهی در طول تاریخ بوده است، اظهار داشت: دشمن ترین دشمنان انبیاء الهی همان کسانی بودند که تحریف و بدعت ایجاد کردند.  آیت الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی شامگاه روز سه شنبه طی سخنانی در مراسم اختتامیه "همایش تحجر و اسلام آمریکایی" که در مشهد مقدس برگزار شد، با بیان اینکه مشکل تحریف ادیان و بدعت گذاری مشکل همیشگی ادیان الهی در طول تاریخ بوده است، اظهار داشت: دشمن ترین دشمنان انبیاء الهی همان کسانی بودند که تحریف و بدعت ایجاد کردند و امروز این دشمنان همان اسرائیل، آمریکا و انگلیس هستند.

  وی تأکید کرد: سخنان مقام معظم رهبری پیرامون تشیع انگلیسی برخواسته از یک خطر جدی است که این خطر یکپارچگی و وحدت امت اسلامی و موجودیت شیعه را تهدید می کند.

  آیت الله اراکی تصریح کرد:مهمترین اهداف انگلیس و اسراییل و آمریکا از به وجود آوردن شیعه لندنی، تحریف مبانی جریان تشیع و ایجاد مرجعیت کاذب به منظور جلوگیری از رشد و پیشرفت جهانی جریان اسلامی و مقاوت اسلامی است.

  وی افزود:در جریان تحریف و بدعت گذاری که امروز ما با آن به شکل دیگر مواجه هستیم دستگاه های اطلاعاتی ام آی تی امریکا و ام آی۶ انگلیس وموساد اسراییل نقش بسزایی در آن دارند، که جریان امام زمان سازی و جریان مرجعیت سازی از برنامه های مهم این دستگاه های اطلاعاتی در ایران بوده و است.


  آیت الله اراکی اظهار داشت:با جریان مرجعیت سازی می خواهند، با استخدام کردن فردی که در بین مردم از وجاهت بسیاری برخوردار است، در زمینه های تحریف و بدعت، اهداف و خواسته های خود را در آنجا عملی بکنند و این افراد در بین شخصیت های شیعی روحانی، مداحان و ذاکران و از چهره های دانشگاهی که جاه طلب هستند و مشتاق ریاست و عناوین هستند، انتخاب می کنند و با این کارها شروع به مرجع سازی می کنند.

  دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروزاسراییل و کشورهای مستکبر از جمله انگلیس و استکبار جهانی، به مذهب تراشی و دین تراشی و نحله تراشی پرداخته اند، و در سه در سه نقطه ازجهان اسلام عقیده بهاییت در ایران،آدیانه گری درهندوستان و وهابیت درعربستان گسترش یافته که این انگلیس و اسراییل در به وجود آمدن این نحله تراشی ها نقش بسزایی دارند.

  آیت الله اراکی اظهار داشت: پس از جنگ تحمیلی، شیعه انگلیسی توسط اسراییل غاصب به عنوان جنگ نرم برای مقابله با انقلاب امام راحل و روحانیت شیعه در ایران شکل گرفت و ترسیم این دسیسه در ایران توسط دشمنان با هدف براندازی انقلاب اسلامی شکل گرفت، چراکه انقلاب امام نه تنها در ایران و بلکه در کل جهان گسترش یافت و این خطر بزرگی برای دشمنان اسلام به شمار می آمد.

  وی افزود: از دیگر برنامه های دشمنان ایران اسلامی، تلاش برای ایجاد دو جریان افراطی هم در بین شیعه و هم در بین اهل سنت بود که این جریان با هدف تحریک احساسات شیعیان از یک سو و اهل سنت از سویی دیگر و ایجاد جنگ بین شیعه و سنی در کشورهای اسلامی شکل گرفت و با به وجود آوردن این جریان های افراطی اقدام به کشتار شیعیان و اهل سنت در کشورهای اسلامی نمودند.

  دبیر کل مجمع جهانی تقریب اظهارکرد: ایجاد و ترویج شبکه های ماهواره ای با زبان های مختلف و عناوین مختف با نام اهل سنت و شیعه، بحث های تند وحمله به شیعه و اهل سنت از دیگر اهداف و برنامه های دشمنان بود و با این حرکات سعی در ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی کردند وآنها را ازیکدیگر جدا کرده و دشمن همدیگر جلوه دادند.

  آیت الله اراکی با بیان اینکه امروزه ۱۸ماهواره برای مقابله با توسعه و پیشرفت اسلام ایجاد شده، افزود:امروزه ۱۸ماهواره با زبان های انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، فارسی ،اردو و... اقدام به تحریک سنی ها علیه شیعیان و و شیعیان علیه اهل سنت در جهان فعالیت می کنند که از جمله اقدامات آنها، توهین به همسر رسول اکرم (ص)، عایشه بود.

  وی اظهارداشت: تنها رسانه های ماهواره ای نیست و بلکه در شبکه های اجتماعی و سایت های بی شماری را به راه انداخته اند و سرمایه های میلیاردی به صورت ماهانه برای این برنامه ها هزینه می کنند که در همان رسانه های عربستانی، که سنی افراطی را حمایت می کنند، شیعه افراطی را هم حمایت می کنند.

  دبیر کل مجمع جهانی تقریب با اشاره به اهداف دشمنان از ایجاد شبکه های ماهواره ای اضافه کرد: دشمنان اسلام نه از اصول دین و نه از فروع دین حمایت کردند و بلکه آنان تلاش کردند که جنگ بین امت اسلامی و اسراییل و دیگر کشورهای مستکبر را تبدیل به جنگ ایران با امت اسلامی بکنند.

  آیت الله اراکی در بخشی دیگر از سخنان خود همچنین، با اشاره به اهمیت وحدت امت اسلامی در برهه کنونی اظهار داشت: امام راحل هفته وحدت را نامگذاری کردند، و امام سجاد و امام صادق (ع) و امام باقر و دیگر ائمه اطهار ما خواهان وحدت جمیع امت اسلامی بودند و آنان در آن زمان به بسیاری از مساکین اهل سنت کمک های فراوانی می کردند.

  دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تصریح کرد: ما می گوییم هفته وحدت و تقریب یعنی روشی که امام صادق و امام رضا و امام علی (ع) با اهل سنت آن زمان داشته است، اگر امام صادق (ع) ۴هزار شاگرد داشت، بسیاری از شاگردان آن حضرت را برادران اهل سنت تشکیل می دادند و این برادران اهل سنت بودند که در جنگ امام علی با معاویه ، آن حضرت را یاری می کردند و همه ائمه اطهار ما دستور به وحدت و یکپارچگی شیعه و سنی داشته اند.

 • #2
  منع عزاداری برای حضرت محسن علیه السلام و ترویج عزاداری برای آقای خمینی بدعت نیست؟
  ولایت فقیه و دادن اختیارات رسول الله (ص)به یک غیر معصوم بدعت نیست؟
  قرار دادن دیه مسیحی برابر و مساوی با دیه مسلمان بدعت نیست؟
  تعطیل کردن حدود الهی مثل سنگسار بدعت نیست؟
  طلاق دادن شوهر توسط زن در قوانین کشور ایران بد عت نیست؟
  تدریس کتب صوفیه در حوزه های علمیه بدعت نیست؟
  و...

  واقعا تعجب آوره اینهمه بدعت وارد دین کردین ، بازم ادعا دارین ، سبحان الله

  تعليق


  • #3
   المشاركة الأصلية بواسطة *مهدی*
   منع عزاداری برای حضرت محسن علیه السلام و ترویج عزاداری برای آقای خمینی بدعت نیست؟
   ولایت فقیه و دادن اختیارات رسول الله (ص)به یک غیر معصوم بدعت نیست؟
   قرار دادن دیه مسیحی برابر و مساوی با دیه مسلمان بدعت نیست؟
   تعطیل کردن حدود الهی مثل سنگسار بدعت نیست؟
   طلاق دادن شوهر توسط زن در قوانین کشور ایران بد عت نیست؟
   تدریس کتب صوفیه در حوزه های علمیه بدعت نیست؟
   و...

   واقعا تعجب آوره اینهمه بدعت وارد دین کردین ، بازم ادعا دارین ، سبحان الله
   خر نباش
   دقيقا مثل بدعتهاي شماست
   والسلام على من اتبع الهدى

   تعليق


   • #4
    از شما جماعت چیزی به جز توهین و سب و شتم انتظار دیگه ای نیست

    الحمدولله روز به روز چهره پلید شما برای همگان آشکارتر میشه

    بدعت گذاران در دین و مذهب جایی بین شیعیان ندارند.

    تعليق


    • #5
     المشاركة الأصلية بواسطة *مهدی*
     از شما جماعت چیزی به جز توهین و سب و شتم انتظار دیگه ای نیست

     واقعا چرا فكر ميكني ملت گوشاشون پشمالوه

     توهين هايي كه اون نجاست هاي عمامه به سر به امثال اقاي بهجت و بقيه بزرگان ميكنن نميبيني يا خودت رو زدي به كوري .واقعا حيا نميكنين ؟
     وقتي هم كه كه گند كارياشون رسوا ميشه سريع پشت اسم اهل بيت قايم ميشن .
     كاري كه دشمنان مذهب از بيرون نتونستن انجام بدن محول كردن به يه مشت انگل كه از داخل مذهب انجام بدن.
     ولله اينا يا جاهلن يا خودفروختن .
     خواهشا گوسفند نباشين

     تعليق

     المحتوى السابق تم حفظه تلقائيا. استعادة أو إلغاء.
     حفظ-تلقائي
     x
     إدراج: مصغرة صغير متوسط كبير الحجم الكامل إزالة  
     x

     رجاء ادخل الستة أرقام أو الحروف الظاهرة في الصورة.

     صورة التسجيل تحديث الصورة

     اقرأ في منتديات يا حسين

     تقليص

     المواضيع إحصائيات آخر مشاركة
     أنشئ بواسطة مروان1400, يوم أمس, 05:05 PM
     استجابة 1
     8 مشاهدات
     0 معجبون
     آخر مشاركة المعتمد في التاريخ  
     أنشئ بواسطة ibrahim aly awaly, 16-05-2021, 08:39 PM
     ردود 60
     476 مشاهدات
     0 معجبون
     آخر مشاركة المعتمد في التاريخ  
     أنشئ بواسطة مروان1400, 06-06-2021, 05:27 AM
     ردود 6
     32 مشاهدات
     0 معجبون
     آخر مشاركة مروان1400
     بواسطة مروان1400
      
     أنشئ بواسطة وهج الإيمان, يوم أمس, 10:36 AM
     ردود 0
     4 مشاهدات
     0 معجبون
     آخر مشاركة وهج الإيمان
     بواسطة وهج الإيمان
      
     أنشئ بواسطة مروان1400, 09-06-2021, 04:24 AM
     ردود 2
     29 مشاهدات
     0 معجبون
     آخر مشاركة مروان1400
     بواسطة مروان1400
      
     يعمل...
     X